OFQUAL Tarafından Düzenlenen

OFQUAL Tarafından Düzenlenmiş Ana Dili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretimi Diploması, 6. SEVİYE'dir ve 372 saatlik bir çalışma içermektedir. Bu kurs, DELTA veya Trinity College London Dip TESOL kurslarına esnek bir alternatif olma niteliği taşımakla birlikte, kendi hızınıza göre ve size uygun zamanlarda çalışmanıza imkan sağlamaktadır.

Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

  • Kursun programında, meslekte zaten tecrübesi olanlara yeni fikirler için ilham verecek ve bilgilerini kuvvetlendirerek onları donanımlı hale getirecek Uygulamalı Dilbilim ve pratik öğretme becerileri üzerinde durulmaktadır.
  • Bu kurs, Ana Dili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretiminde yüksek bir mesleki yeterlilik edinmek isteyenler için idealdir.
  • Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

Yeterlilik

Bu Kursun sonunda başarılı olan öğrenciler, QFUAL Tarafından Düzenlenmiş TQUK'un 6. Seviye TESOL Sertifikasını almaya hak kazanırlar.

OFQUAL'da Kayıtlı Yeterlilik Numarası 603/0600/2.

TQUK nedir?

TQUK, Yeterlilik ve Sınav Düzenleme Bürosu (OFQUAL) ve Galler Hükümeti tarafından tanınan bir Sertifika Verme Kurumudur. TQUK, Yeterlilikler ve Kredi Çerçevesi (QCK) üzerine yeterlilikler sunmaktadır.

Giriş Koşulları

Bütün adayların lisans veya eşdeğer bir derecesinin olması ve en az iki yıl öğretmenlik deneyiminin bulunması gerekmektedir.

Adaylar, TESOL Diplomasının gerekliliklerini başarıyla yerine getirmelerini sağlayacak devamlı bir akademik çalışmanın kanıtı niteliğinde başka bir yeterliliğe de sahip olabilirler.

Eğer programa alınmak için istenen gereklilikleri karşılayıp karşılamadığınızdan emin olamıyorsanız, bize ulaşın, profilinizi inceleyip bu konuda sizi yönlendirelim.

Nasıl Başvurulur?

Eğer yukarıda bahsedilen kurslar için bir aday olarak gereklilikleri asgari oranda karşıladığınıza inanıyorsanız, iletişim sayfamızı kullanıp idari ekibimize ulaşarak bir başvuru formu talebinde bulununuz.

Süreç

Bütün dersler süresince tamamlayıp değerlendirilmek üzere özel öğretmeninize teslim etmeniz gereken ödev yazıları, görevler ve sorular olacaktır. Bu tür bir devamlı değerlendirme yöntemi, öğretmeninizin sizin ilerleyişinizi takip etmesini ve kurs süresi boyunca size destek olmasını sağlamaktadır.

Neler Dahildir?

  • Bütün ders materyalleri
  • Sertifika ve transkript
  • Tüm özel öğretmen ve program düzenleme desteği
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et