TSL Sertifikası

Kursun Detayları

Kursun Süresi: 100 Saat

İkinci Dil olarak İngilizce Eğitimi Sertifikası (TESL)
Bu benzersiz program, İkinci Dil olarak İngilizce Eğitiminde mesleki bir yeterlilik edinmek isteyenler için idealdir.

Bu, bir uzman kursudur ve İngilizce konuşulan ülkelerde her yaştan öğrenciye ders veren ve bu ülkelere yerleşmeyi planlayanlar içindir. Bu kişiler, göçmen işçiler, mülteciler ve bunların aileleri olabilir.

Dilbilimsel bilgi ve diğer ESL alanları hakkında bilgi edinmenin yanı sıra etkin bir öğretmen olmak için gerekli olan teknikler ve beceriler konusunda yönlendirileceksiniz.

Ders verirken kolayca kullanabileceğiniz çok sayıda ders materyali ve kaynağa ulaşabileceğiniz bir kaynak bankasına erişiminiz olacak.

Özel öğretmeniniz, size rehberlik edecek ve herhangi bir sorunuz olması durumunda, sorularınızı aynı iş günü içinde yanıtlayacak. Canlı yardım imkanı, haftanın 7 günü, günde 12 saat mevcuttur, dolayısıyla bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Programı bitirdikten sonra, kabartmalı LTTC baskısı olan sertifika ve transkriptiniz kayıtlı posta tarafından size postalanacak.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et