TESOL DİPLOMA PROGRAMLARI

AKREDİTASYON VE ÜYELİK

Bütün ortak okullarımız, IATQI'nin onaylı üyeleridir ve yüksek standartlardaki ders ücreti ve kurs yönetimi gerekliliklerini karşıladıklarından emin olmak için yıllık olarak titiz bir şekilde denetlenmektedir.

College, kurslarının kalitesinden ve kayıtlı her bir öğrencisine sağladığı bireysel ilgiden gurur duymaktadır.

Training Qualifications UK

LTTC, TQUK tarafından resmi olarak onaylı, yeterliliklerini sunmaya hak kazanmış ilk TEFL Eğitim Kurumudur. TEFL kurs programı Sertifikası, OFQUAL onaylı 5. seviye bir yeterliliktir.

Training Qualifications UK (TQUK), OFQUAL Onaylıdır.

The College of Teachers

LTTC, The College of Teachers'ın üye kuruluşudur ve Mesleki Uygulama Kurallarına uygun hareket etmektedir.

"Biz, Birleşik Krallık'ın öğretmenler için mesleki eğitim kurumuyuz. Öğretmenlik mesleğini, üyelikler ve yeterlilikler ağıyla desteklemekteyiz."

UKRLP


The UK Register of Learning Providers, devlet daireleri, kuruluşlar, öğrenciler ve çalışanlar tarafından eğitim sağlayıcıları hakkında önemli bilgileri paylaşmak için kullanılan "tek duraklı" portaldır.

LTTC, Uluslararası Yabancı Dil olarak İngilizce Öğretmenleri Derneğinin (IATEFL) bir üyesidir.

Uuslararası TESOL Yeterliliği Veren Kuruluşlar Derneği (IATQI).

LTTC’nin bütün ortak okulları, IATQI tarafından onaylı üyelerdir.

NEDEN LTTC'Yİ SEÇMELİSİNİZ?

Eğitiminiz ve geleceğiniz hakkında bir karar alırken, elbette kendiniz için en iyi seçeneği seçtiğinizden kesinlikle emin olmalısınız. Kursları ve kuruluşları araştırmaya ilk başladığınızda, özellikle TEFL/TESOL dünyasında bu kadar çok seçeneğin olması, çok kafa karıştırıcı olabilmektedir.

Bu durumda nereden başlamalısınız? Vereceğiniz karar, daha çok ne yapmak istediğiniz ve nereye gitmek istediğinize bağlıdır. Kişisel durumunuzu, ekonomik ve zamansal bakımdan bütün kısıtlamalar dahil, hesaba katmalısınız. Örneğin eğitiminize bir yıl ara verip yurt dışında kısa dönemli bir iş mi arıyorsunuz ya da tamamen hayatınızı değiştirip ülke içinde veya yurt dışında uzun dönemli yeni bir kariyer mi planlıyorsunuz? Ana dili İngilizce olmayıp yeni bir işe başlamak isteyen ya da kariyer merdivenlerinde ilerleme kaydetmek için bazı onaylı yeterliliklere ihtiyacı olan biri olabilirsiniz. Kim olursanız olun ve koşullarınız ne olursa olsun, London Teacher Training College, sizin için uygun kursa sahiptir.

LTTC Hakkında Bazı Bilgiler

 • 1984'ten bu yana EFL öğretmenlerini eğitmekteyiz ve dünyanın her yanından binlerce öğretmene bir yeterlilik edinmelerinde yardımcı olmaktayız.
 • En büyük ve en köklü kurs sağlayıcılarından biriyiz.
 • Birleşik Krallık'taki uzaktan eğitimle TEFL/TESOL imkanı sağlayan ilk kuruluşuz.
 • Uzaktan/online eğitim yoluyla ve aynı zamanda Birleşik Krallık'taki ve dünya çapındaki ortaklarımızla sınıfta eğitim yoluyla en geniş kurs yelpazesini sunuyoruz.
 • Kurslarımız, OFQUAL onaylı bir akreditasyon kuruluşu olan TRQUK tarafından dünya çapında resmi olarak onaylıdır.
 • Dünyanın her tarafından öğrencilerimiz olduğu için farklı saat dilimlerini dikkate almaktayız.
 • Bu nedenle öğrenci desteğimiz, rakipsizdir; bize yılın 365 günü, haftada 7 gün, günde 12 saat ulaşabilirsiniz. Başka hangi kuruluş böyle bir iddiada bulunabilir ki?

Neden LTTC'yi Seçmelisiniz?

 • Kurs materyallerinin tamamının sağlanması
 •  Özel öğretmen
 •  Haftanın 7 günü, yılın 365 günü destek
 •  Kursu bitirmek için sınırsız süre
 •  Kariyer tavsiyeleri
 • OFQUAL onaylı akreditasyon kuruluşu
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et