İş İngilizcesi Öğretme Diploması

Kursun Kodu: DIPBUSENG
Kurs Seviyesi: 6. Seviye Onaylı TQUK
Giriş Koşulları: Yok
Kursun Süresi: 80 Saat

6. Seviye İş İngilizcesi Öğretme Diploması, öğretmenlere, eğitmenlere ve kurs düzenleyicilere, İş İngilizcesi alanında çalışma imkanı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kurs programı, bu kişileri özel bilgi, beceriler ve iş öğrenenlere yönelik yeni yaklaşımlarla donanımlı hale getirecektir.

6. Seviye İş İngilizcesi Öğretme Diploması, OFQUAL onaylı bir sertifika verme kurumu olan TQUK tarafından onaylı bir diploma programıdır. Bu kurstaki eğitim görevleri ve materyalleri, özellikle faydalı ve pratiktir. Aynı zamanda, sizin ve öğrencilerinizin sınıf ortamında kullanmaktan keyif alacağınız materyaller içermektedir.

Bu kursta, sınav yapılmamaktadır. Ancak, 8 tane ödev tesliminin tamamlanması gerekmektedir. Kurs, okuma, görevlendirme, kendi kendini düzeltme çalışmaları ve projeleri içermektedir.

Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et