HAKKIMIZDA

İçinizdeki dil eğitimi yeteniğinizi kelimelerle buluşturup cümlelerle ortaya çıkararak hayalinizdeki yabancı dil eğitimine dönüştürmek istiyorsanız, sizi başarılara ulaştıracak başlangıç noktası Mines International Educational Services.

2007 yılında Mines International Educational Services, TESOL, Çocuk İngilizcesi, Genel İngilizce, TOEFL Ibt-PBT, GRE, SAT, IELTS, YDS, Özel ders, Hazırlık Atlama sınavları ve diğer yabancı dillere yönelik danışmanlık hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Mines Int. eğitim sektöründeki başarılı vizyonunu günümüze kadar taşımayı başarmıştır.

Temel önceliğimiz eğitimlerimizin Avrupa Dil Portfolyosu yapısına uygun olarak verilmesini sağlamaktır. Mines Int. alanında uzman olan deneyimli, TESOL DİPLOMALI yabancı eğitmen kadrosu ile çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca Mines Int. okulların İngilizce zümrelerinin danışmanlığını yapmaktadır.

Dönem dönem değişiklik gösteren eğitim sektöründe Mines Int. kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını göstermiş, birçok konuda da kendini yenilemiş ve eğitim standartlarını yükselterek devam etmiştir.

Mines Int. dil öğreniminin gerektirdiği sorumluluk bilinciyle hareket ederek, öğrencilerin dil öğrenimindeki hazırlık sürecinde gereksinim duyduğu kaliteli ve güvenilir eğitim danışmanlığı vermeyi amaçlamaktadır.

Mines International Educational Services, uzun süren değerlendirmeler sonucunda dünyanın en önemli TESOL merkezi olan ve 1984’ten beri hizmet veren LONDON TEACHER TRAINING COLLEGE ‘ in Türkiyedeki ilk ve tek PARTNER okulu olarak uygun görülmüştür.

LTTC yaklaşık 50 ülkede hizmet vermektedir. Binlerce TESOL diplomalı öğretmen dünyanın her tarafında 1984’ ten beri çalışmaktadır. Sağladığımız TESOL Diploması Training Qualifıcations United Kingdom (TQUK) onaylıdır.

Artık en güvenilir TESOL diplomaları bizden…

Türkiye’de ilk ve tek diplomalı Tesol program uygulayıcısıyız.

Hizmetlerimiz

  • Özel Okullar ve Anaokulları Danışmanlık Hizmetleri,
  • Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri,
  • Kişisel Gelişim Eğitimleri,
  • Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Diploma ve Sertifika Programları,
  • Yabancı Dillere Yönelik Danışmanlık Hizmetleri (IELTS, TOEFL iBT-PBT, GRE, SAT, IELTS, YDS ve Uluslararası Sınavlara Hazırlık Eğitimleri),
  • Yabancıları için Türkçe/YÖS,
  • İş bulma ve Yerleştirme Hizmetleri.

Güveninizle büyüyoruz ve başarıyoruz…

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et