TEFL Kursu - 60 Saat

Kursun Detayları

Kursun Süresi: 60 Saat

Yabancı dil olarak İngilizce eğitiminde bir kariyere hızlı bir giriş yapmak için LTTC'nin yaklaşık 60 saatlik bir TEFL Sertifika programı mevcuttur. Acelesi olan kişiler için tasarlanmış olan bu ilk yeterlilik, o ilk işi alabilmenizde sizin için büyük bir adım olacaktır.

Bu sertifika, 10 gün kadar az bir sürede tamamlanabilmektedir fakat daha az yoğun olmakla birlikte, 120 Saatlik TEFL Kursu ile aynı ders programını içermektedir. İstediğiniz zaman başlayıp istediğiniz zaman bitirebilirsiniz.

Dikkate almanız gereken noktalar: Bu hızlandırılmış yeterlilik, TQUK onayı taşımamaktadır. Eğer ayrıntılı olan TEFL Sertikası - 120 Saatlik programdan faydalanmak istiyorsanız, linki tıklayınız.

Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et