TEYLT Sertifikası

Kursun Detayları

Kurs Seviyesi: TQUK Onaylı 5. Seviye
Kursun Süresi: 100 Saat

Çocuklara ve Gençlere İngilizce Öğretimi (TEYLT)
Çocuklar için İngilizce kursunda 5. Seviye Sertifika, çocuklar ve gençlere İngilizce öğretmek konusunda uzmanlaşmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır.

Çocuklar ve Gençlere İngilizce Öğretimi, 5. Seviye Sertifika, OFQUAL onaylı bir sertifika verme kurumu olan TQUK tarafından onaylı sertifika programıdır.

Bu kurs, yalnızca ödev temellidir. Bu nedenle, öğrencilerin TESOL eğitimi almış olmaları veya öğretmenlik/ders verme tecrübelerinin olması tercih edilmektedir. Fakat eşdeğer "GCSE" seviyesinde yeterliliği olup öğretmenliğe yönelik büyük bir ilgi duyan öğrenciler de değerlendirmeye alınacaktır. En önemli kriter, öğrencilerin İngilizce'de hem sözlü hem de yazılı becerilerinin yeterlik düzeyinin yüksek olmasıdır. Bu 10 ünitelik kurs, çocukların hem anadillerini hem de İngilizce'yi nasıl öğrendiklerine dair size bilgi verecektir. Hem çocuklar (4 ile 11 yaş arası) hem de gençler (12 yaş üstü) için uygulanacak yeni etkinlik fikirlerini keşfedeceksiniz. Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et