TEFL Kursu - 120 Saat

Kursun Detayları

Kurs Seviyesi: 5. Seviye TQUK Onaylı
Kursun Süresi: 120 Saat

120 saatlik TEFL kursumuz, kapsamlı bir ders programını içermektedir. Pek çok işveren, meslek için yüz veya daha fazla saatlik bir çalışma programı içeren kursları, standart olarak kabul etmektedirler.

  • Kursun programında, meslekte yeni olanları donanımlı hale getirecek ve zaten tecrübeli olanlara ilham verecek ders planlama ve uygulamalı öğretme becerileri üzerinde durulmaktadır.
  • Bu kurs, Yabancı Dil olarak İngilizce Eğitiminde mesleki bir yeterlilik edinmek isteyen kişiler için idealdir.
  • Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

Yeterlilikler

Bu Kursun sonunda başarılı olan öğrenciler, 5. Seviye Sertifika almaya hak kazanırlar. Buna göre kurs, İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'daki Ulusal Yeterlilikler Çerçevesi (NQF) ve Yeterlilikler Kredi Çerçevesi (QCK) kapsamında 5. seviyeye denk gelen bir öğrenme düzeyi olarak TQUK tarafından bağımsız olarak onaylıdır (bu durumda, Genel Orta Öğretim Sertifikaları-GCSEler, 1. ve 2. seviye; A seviyeleri ise 3. seviyeye denk gelmektedir).

TQUK nedir?

TQUK, Yeterlilik ve Sınav Düzenleme Bürosu (OFQUAL) ve Galler Hükümeti tarafından tanınan bir Sertifika Verme Kurumudur. TQUK, Yeterlilikler ve Kredi Çerçevesi (QCK) üzerine yeterlilikler sunmaktadır.

Süreç

Her dersten sonra tamamlayıp değerlendirilmek üzere özel öğretmeninize teslim etmeniz gereken bir sınav kâğıdı verilecektir. Bu tür bir devamlı değerlendirme yöntemi, öğretmeninizin sizin ilerleyişinizi takip etmesini ve kurs süresi boyunca size destek olmasını sağlamaktadır.

Neler dâhildir?

  • Bütün ders materyalleri
  • Sertifika ve transkript
  • Tüm özel öğretmen ve program düzenleme desteği
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et