OFQUAL Tarafından Düzenlenmiş TEFL Sertifika Programı

Kursun Detayları

Kurs Seviyesi: OfQual onaylı 5. Seviye
Kursun Süresi: 168 Saat

OFQUAL Tarafından Düzenlenmiş TEFL Sertifika Programında 5. SEVİYE, 168 saatlik bir çalışma içermektedir. Kendi hızınıza göre ve size uygun zamanlarda çalışabildiğiniz bu kurs, CELTA veya Trinity 5. SEVİYE TEFL kurslarına esnek bir alternatif olma niteliği taşımaktadır.

Yeterlilik ve Sınav Düzenleme Bürosu (Ofqual), İngiltere'deki yeterlilikleri, sınavları ve değerlendirmeleri ile Kuzey İrlanda'daki mesleki yeterlilikleri düzenlemektedir.

  • Kursun programında, meslekte yeni olanları donanımlı hale getirecek ve zaten tecrübeli olanlara ilham verecek ders planlama ve uygulamalı öğretme becerileri üzerinde durulmaktadır.
  • Bu kurs, Yabancı Dil olarak İngilizce Eğitiminde mesleki bir yeterlilik edinmek isteyenler için idealdir.
  • Kaydolduğunuz anda, size ödevlerinizi değerlendirmek ve kişisel geri bildirimde bulunmanın yanı sıra kurs boyunca size yardım ve rehberlikte bulunacak bir özel öğretmen verilecektir.

TQUK nedir?

TQUK, Yeterlilik ve Sınav Düzenleme Bürosu (OFQUAL) ve Galler Hükümeti tarafından tanınan bir Sertifika Verme Kurumudur. TQUK, Yeterlilikler ve Kredi Çerçevesi (QCK) üzerine yeterlilikler sunmaktadır.

Süreç

Bütün dersler süresince tamamlayıp değerlendirilmek üzere özel öğretmeninize teslim etmeniz gereken ödevler ve sorular olacaktır. Bu tür bir devamlı değerlendirme yöntemi, öğretmeninizin sizin ilerleyişinizi takip etmesini ve kurs süresi boyunca size destek olmasını sağlamaktadır.

Neler dâhildir?

  • Bütün ders materyalleri
  • Sertifika ve transkript
  • Tüm özel öğretmen ve program düzenleme desteği
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et